Tak tedy těpéro sombréro. Server je opět online, dokonce o dost tišší, než býval a též připraven na vyšší zátěž díky lepšímu chlazení, se kterým jsem se, věřte nebo ne, piplal celý jeden den. Jelikož je zde chlazení řešeno jinak, než u klasických „desktopů“, bylo potřeba zahrát si na bastlíře. Nyní je tedy chlazení o 33% účinnější a o 50% tišší, než v prvním případě, tedy po mé první úpravě. Pravda, ještě by to možná sneslo trošku zpomalit ventilátory ve zdrojích (ano, množné číslo, server má zdroje hned dva) a pak už bych byl úplně spokojen. Protože ale nemám rád vrtání se v čemkoliv, do čeho přímo teče 220V, budu se muset spokojit s mírným hučením, které se dá při troše cviku ignorovat.

Někde jsem psal, že se mi chce server vypnout nadobro – ušetřil bych na nákladech za elektřinu, což není zas tak zanedbatelná suma, ale netrápí mne to. Naopak na něm spustím další (opět bezplatné) služby. S čím ale problém mám, je hosting a doména. Obojímu končí platnost dne 28.12.2019, takže bych chtěl všechny příznivce požádat o menší příspěvek do kasičky.

Pokud vám to není proti srsti a chcete přispět na provoz webu, klidně můžete.

Číslo účtu: 43-2643070247 / 0100
Zpráva pro příjemce: FONLINE.CZ + váš nick / jméno, které chcete „zvěčnit“

Momentálně je nutné vybrat: 479 Kč

Upozornění: Veškeré dary jsou nevratné. Faktura za hosting bude uhrazena, jakmile bude přijato alespoň 90% z potřebné částky. Všichni darující pak budou zvěčněni někde na viditelném místě tomto webu. Potvrzení o zaplacení faktury bude vystaveno tak, aby si jej přispěvatelé mohli prohlédnout. Níže přikládám důkaz o blížícím se vypršení služby:

EDIT 24.9.2019: Rozhodl jsem, že jestliže se nenajde nikdo, kdo by zasponzoroval doménu, nechám projekt doběhnout do konce roku a poté bude zrušen, soubory serveru vymazány a bude klid.

Powerack
Jsem amatérský překladatel, mapper a skripter tohoto serveru. Sem tam i šroťák. Baví mne jak hru hrát, tak pro ni vytvářet nový obsah a občas i překládat texty.
Powerack on EmailPowerack on FacebookPowerack on TwitterPowerack on Youtube