Ano, je to tak… Možná za to může má nesnesitelná lenost, možná prostě nestíhám implementaci požadovaných změn. Vyberte si z toho, co vám vyhovuje. Každopádně se WIPE odsouvá až na konec měsíce Ledna. Abyste se ale do té doby nenudili, ShOw.CZ vymýšlí různé kratochvíle, jako je hledání holodisků a další. V několika městech jsou různě poschovávané různé typy zbraní a další užitečné předměty. Navíc mám pro hráče, kteří se zaregistrují do hry do 20.1.2018 připraven malý startovní bonus, který dostane ihned po WIPE.

Bonus obsahuje následující:

  • 3 stany.
  • 50.000 zátek
  • možnost si zdarma vyexpit postavu na 24. level. u postavy, ke které budete teleportováni.

Výběr zbraně a munice podle hlavního skillu postavy:

  • SG: XL + 2000 nábojů 5mm AP + 2000 nábojů 5mm JHP
  • BG: Minigun Avenger + 5000 nábojů 5mm AP + 5000 nábojů 5mm JHP
  • EW: Plasmová puška + 4000 MFC.

Upozorňuji, že si nebudete moci vzít zdarma žádný z podpůrných perků. Budete si je muset oběhat znovu. Nedostanete žádné vybavení navíc, kromě jednoho z výše uvedených setů na jednu svou postavu. Tímto budete mít ulehčený návrat do hry. Budete si moci vytvořit frakci, nakoupit základnu a začít shromažďovat výzbroj a výstroj například pro přípravu na poslední válku, nebo prostě jen tak, aby se bylo čím chlubit 😉

Komentovat novinku lze kliknutím sem.

Powerack
Jsem amatérský překladatel, mapper a skripter tohoto serveru. Sem tam i šroťák. Baví mne jak hru hrát, tak pro ni vytvářet nový obsah, překládat texty a hlavně radit a pomáhat nováčkům. Pokud mne potkáte ve hře, je dost pravděpodobné, že se nebudete nudit.
Powerack on EmailPowerack on FacebookPowerack on TwitterPowerack on Youtube