Jak jsem již nastínil dříve, je čas se posunout zase o pár krůčků dál. I přes to, že jsem se prozatím rozhodl do hry nové lokace a skripty, na kterých v zákulisí pracuji, do hry nepřidat, bude pro mnoho hráčů nový začátek osvěžující. Pokud si mohu dovolit vyjádřit svůj názor (jakože mohu), nováčkům se jistě povede o něco lépe. A to nejen proto, že jsou již téměř přeložena ta nejdůležitější města a některé základní úkoly.

Již dříve jsem napsal, že by bylo dobré se nějak odvděčit stávajícím hráčům, kteří se registrovali do hry do 20.1.2019. Proto ještě jednou zopakuji, co je čeká a nemine, jakmile se 1.2.2019 k večeru připojí do hry. Vedu v evidenci všechna uživatelská jména včetně IP adres, každý hráč má však nárok pouze na jednu odměnu, tzn nevztahuje se to na každou postavu hráče, ale pouze na jednu. Aby bylo vše spravedlivě rozděleno a nedocházelo k pokusům o podvody, budu IP adresy zapisovat a zaznamenávat, zda už dotyčný náhodou něco nedostal. Pokud se mne někdo pokusí „očůrat“, dostane na účet pár hodin banán, aby si to pro příště rozmyslel ;-).

Přesuneme se tedy ke slíbeným darům za věrnost:

  • 3 stany.
  • 50.000 zátek
  • Možnost si zdarma vyexpit postavu na 24. level. u NPC, ke které budete teleportováni.

Výběr zbraně a munice podle hlavního skillu postavy:

  • SG: XL + 2000 nábojů 5mm AP + 2000 nábojů 5mm JHP
  • BG: Minigun Avenger + 5000 nábojů 5mm AP + 5000 nábojů 5mm JHP
  • EW: Plasmová puška + 4000 MFC.

Dovoluji si upozornit, že pokud o tyto dary přijdete, máte smůlu a musíte začínat tak jako tak odznovu. Vzhledem k tomu, že se jedná o poměrně velké množství munice bude nejlepší, když si jako první postavíte stan a teprve pak si přijdete pro zbytek.

Mimochodem od nynějška ruším nesmyslné pravidlo o vykrádání bází a stanů, které bylo stejně pouze do počtu. Odteď si tedy dávejte veliký pozor na to, koho máte ve skupině (hláška by už měla být také česky).

Powerack
Jsem amatérský překladatel, mapper a skripter tohoto serveru. Sem tam i šroťák. Baví mne jak hru hrát, tak pro ni vytvářet nový obsah, překládat texty a hlavně radit a pomáhat nováčkům. Pokud mne potkáte ve hře, je dost pravděpodobné, že se nebudete nudit.
Powerack on EmailPowerack on FacebookPowerack on TwitterPowerack on Youtube