Stále na tom pracuji… Nevěříte? Inu to se nedá nic dělat. Po wipe, který budu pravděpodobně muset z osobních důvodů (ano, i já mám osobní život, i když to vypadá, že sedím u počítače 24/7/365) odsunout až ke konci měsíce, vás čeká milé překvapení. Server se nám totiž hezky rozroste. Mám připraveno prozatím pět úkolových lokací, které stačí vymlátit za zátky a expy, z toho do čtyř z nich můžete chodit, jak často se vám zachce. Pátá je pak finální – viz testovací lokace s párači, kterou můžete nalézt ve hře již nyní. Mimochodem veškeré lokace ze zobrazí jen tomu, kdo úkol přijme, tedy nikoliv skupině, či dokonce všem. Pokud ale chcete, můžete si s sebou vzít parťáka, který vám pomůže lokaci vyčistit. Po vyčištění se navíc mapa sama odstraní, takže je potřeba ji celou prohledat a vybrat, než odejdete. Pokud ale v lokaci zemřete, měla by pro vás zůstat viditelná, dokud v ní je alespoň jedno živé NPC.

Předběhneme tedy dobu a podíváme se, copak na nás po wipe čeká:

 

  • Lokace 1: Level 2 – 9 postavy. Mapa podobná té z úkolu First Tent, taktéž plná krys. Odměna 500 víček za průchod + nějaký stuff na podlaze.
  • Lokace 2: Level 10 – 14 postavy. Náhrada momentální mariposy, tedy jejího povrchu. Stačí poslat deset hafanů do psího nebe, než se oni stihnou postarat o vás. Odměna 800 zátek za průchod + low stuff lootbox.
  • Lokace 3: Level 15 – 19 postavy. Nájezdnická základna, kterou je potřeba vystřílet. Připravte se na trochu tužší nepřátele v podobě osmi agresivních nájezdníků. Odměna 1500 zátek za průchod + nějaké lepší vybavení, jako základní CA a podobně.
  • Lokace 4: Level 20 – 29 postavy. Už jste někdy viděli základnu robotů? Inu pokud jste dohráli Fallout Tactics, je možné, že ano. I přes to, že tuto lokaci stráží jen deset kousků různých typů, budete mít co dělat. Odměna 2500 zátek za průchod + v lootboxu můžou čekat různé pokročilejší zbraně a brnění.
  • Lokace 5: Level 30+ postavy. Viděli jste, jak vypadá nová základna našich nejtužších nepřátel? Párači jsou opravdu velice tuzí protivníci. Tuto lokaci budete moci projít do konce pouze jednou, pak vám již úkol přijmout nepůjde. V této lokaci naleznete odemčený policejní automobil, kterému však chybí šťáva (vhodné baterie se budou válet někde poblíž). A také 4 boxy s ultimátní výbavou (tato verze zatím není ve hře), kde bude možné nalézt při velkém štěstí unikátní APA! Odměna za průchod: 25.000 zátek.

Toto je jen takový malý náhled do budoucnosti serveru. Pochopitelně stále pracuji i na překladu. Všímavější jistě zjistili změněné názvy některých NPC. Pro level 1 postavy z pochopitelných důvodů lokace neexistuje. Taková postava obyčejně nemá víc, než své pěsti a bylo by velmi nevhodné ji hnát do úkolů bez výzbroje, kterou stejně získá v úkolu „První Stan“ na levelu 2.

Na konec mám pro vás jednoduchou otázku: Kam myslíte, že by bylo vhodné vložit postavu zadavatele? Do nejoblíbenějšího města, kam chodí jako první snad všichni hráči, tedy do Hubu, nebo do samostatné lokace mimo město? Diskutovat na toto téma můžete na fóru. Veškeré komentáře zde budou označeny jako spam.

Powerack
Jsem amatérský překladatel, mapper a skripter tohoto serveru. Sem tam i šroťák. Baví mne jak hru hrát, tak pro ni vytvářet nový obsah a občas i překládat texty.
Powerack on EmailPowerack on FacebookPowerack on TwitterPowerack on Youtube