Pravidelní návštěvníci města Hub si jistě mohli všimnout, že se město téměř celé ponořilo do mírně depresivní nálady v českém jazyce. Veškeré případné dotazy ohledně překladu tohoto města prosím směřujte na fórum na hráče ShOw. Junktown bohužel zatím není přeložen, jelikož mi do toho neustále něco leze – tuhle chyba, co chyba není, támhle spousta dotazů, na které již v předchozích příspěvcích jsou odpovědi a tak by se dalo pokračovat donekonečna. Prozatím jsem upravil několik málo skriptů, pár dialogů, které stálo za to mít rychle z krku a dále počeštil alespoň některé itemy, na které lze ve hře narazit. To byste nevěřili, na kolik zdí, domů, povozů, plotů a dalšího harampádí narazíte. Pokud bude někde v překladech chyba, máme zde kontaktní formulář, ve kterém stačí pouze vyplnit pár políček a odeslat mi popis chyby.

Spousta dialogů byla přepsána, jelikož jejich doslovný překlad by byl velmi zdlouhavý. Někde se autoři sekli, takže ne všechno je perfektní. Inu každopádně česky to je, smysl to jakž takž dává, tak proč by muselo být vše jako přes kopírák, že?

Změny provedené od posledního logu (není jich mnoho):

  • Na žádost hráčů je nyní možné nakupovat implantáty na vylepšení postavy. Implantáty mají vysokou pořizovací cenu, takže se na to připravte. K tomu slouží NPC záhadného prodejce, který se v tuto chvíli zdržuje ve městě Hub. Po wipe jej budete moci nalézt v některém z nechráněných měst. Kde přesně se dozvíte až v dalším logu.
  • Cena za instalaci implantátů byla navýšena na dvou a půl až pětinásobek původní, tedy 250.000 – 500.000 zátek za implantát namísto 100.000 zátek. Implantáty jsou vzácnost a tak by mělo být i vzácné je na někom vidět, že.
  • Bylo opraveno několik drobných chyb v kódu.
  • Bylo upraveno několik méně důležitých voleb v dialozích.
  • Odstraněn ponk v Hubu u karavan. Každý má svůj ve stanu či v bázi. Není to chyba, jak jsem psal již na fóru. Jde o záměr. Do měst se chodí kvůli obchodu, za přáteli, když si chcete povyrazit, nebo kvůli práci. Proč si nevyrobit vše potřebné v klidu domova, místo lítání do města?
  • Pro nováčky, kteří si chtějí rychle vydělat, je tu asi nejpodstatnější změna. O to ale nebezpečnější: Karavany lze chodit již od levelu 2 včetně, stačila na to jednoduchá úprava kontroly hráčových BZ. Takže přeju hodně štěstí…

Ochutnávka dialogu s nákupem implantátů. Pod milion zátek se zobrazí jen tyto volby, nad milion přibudou ještě další tři. Pokud máte méně, než 500.000 zátek, zobrazí se jen poslední volba. Ceny implantátů jsou vypsány na fóru.

Upozorňuji, že žádné potvrzování, zda implantát opravdu chcete, se nekoná. Počítá se s tím, že jej chcete, takže se zakoupí ten, na který jste klikli bez ohledu na to, jestli jej již vlastníte. Výkup se též nekoná. Pokud se překliknete, existuje už jen jedna možnost: Přeprodat implantát jinému hráči. Admin ani mod se tímto zabývat nebudou.

Powerack
Jsem amatérský překladatel, mapper a skripter tohoto serveru. Sem tam i šroťák. Baví mne jak hru hrát, tak pro ni vytvářet nový obsah a občas i překládat texty.
Powerack on EmailPowerack on FacebookPowerack on TwitterPowerack on Youtube