Jistě jste si mohli na Discordu všimnout, že jsem spustil testovací server – nástupce stávajícího. Tento server zatím není plně odladěn, není zde záruka na nic a je určen výhradně pro testování, zda vše funguje, jak má. Na stránku ke stažení přidám až finální instalační program se vším potřebným, včetně upraveného launcheru. Ačkoliv serverová i klientská aplikace pochází z jiného projektu, tedy z FOnline Aftertimes, obsahem je to stále FOnline: Reloaded S2 se všemi svými neduhy, chybičkami a tak dále. 😉

Prozatím přináším krátký přehled toho, co funguje. Je možné, že vás prostřednictvím tohoto článku budu ještě informovat o dalších novinkách.

 

 

Funkční:

  • Fullscreen – Konečně si budete moci vychutnat hru přes celou obrazovku. Testováno na rozlišení 1920 x 1080. Sice údajně zlobí, ale mně se nepovedlo hru shodit ani při několikerém přepnutí oken, ani při shození všech oken na hlavní panel Windows. Vypadá to nadějně. 😉
  • Updater – Nyní konečně distribuujeme vylepšení, jak bylo zamýšleno.
  • Podpora češtiny – Nově přeložené dialogy můžete posílat s diakritikou.
  • Kompatibilní savy – O nic přechodem ze starého serveru nepřijdete, po spuštění nového na stejném portu bude vše přesně tam, kde jste to nechali.

Nezapomeňte poděkovat developerovi worldremaker (remake z fodev.net) za jeho úsilí při sestavování tohoto projektu.

Tak co? I po tom všem, stále se vám to zdá jako ztráta času? Později se možná dočkáme i několika dalších vylepšení.

 

Upozorňuji, že během testování nelze zakládat nové postavy na testovacím serveru. Pokud se to někomu povede, o svou postavu na testovacím serveru v každém případě přijde, protože veškeré savy a data postav se budou brát ze starého serveru. Děkuji za pochopení.

Powerack
Jsem amatérský překladatel, mapper a skripter tohoto serveru. Sem tam i šroťák. Baví mne jak hru hrát, tak pro ni vytvářet nový obsah a občas i překládat texty.
Powerack on EmailPowerack on FacebookPowerack on TwitterPowerack on Youtube