Včera večer jsem byl upozorněn na vcelku podstatnou věc. V lokaci základny páračů bylo možné bez boje projít bránou přes jeden exit grid až na konec mapy k druhému a vyhnout se tak boji. Musím říct, že to mne zklamalo a je to taky důvod, proč tam poslední dobou nevídám tolik mrtvol, kolik by tam normálně mělo být. Inu lokaci jsem tedy upravil tak, aby vstup zvenku nebyl možný, tedy aby nebylo možné se do lokace přepravit autem. Taktéž již není možné lokaci opustit přes první exit grid u vrat. Technicky vzato tam stále východ je, ale už nebude tak jednoduché jej využít.

Takto vypadá momentálně lokace v Mapperu.

Pokud se ptáte, proč to takto ztěžuji ostatním, vězte, že v lokaci se dá za určitých okolností získat jedno z nejlepších aut a též výbava z boxů není žádná šunka. Když už tedy něco z toho chcete, bojujte o to. Mimochodem ve finální verzi mapy bude o pár páračů víc a doporučený level alespoň 18. Stále se jedná o víceméně provizorní mapu.

Kdo se do lokace nemůže podívat kvůli nízkému levelu určitě ocení následující video z testu. Ne, neprosím o lajk ani o odběr, to je jen na vás… 😉

Powerack
Jsem amatérský překladatel, mapper a skripter tohoto serveru. Sem tam i šroťák. Baví mne jak hru hrát, tak pro ni vytvářet nový obsah a občas i překládat texty.
Powerack on EmailPowerack on FacebookPowerack on TwitterPowerack on Youtube