Když už jsem se zase jednou vložil do překladů, přeložil jsem něco užitečného a ne jen drobnosti. Pro začátek můžu říct, že mám pro nováčky bezvadnou novinku. V úkolu „První stan“ totiž budou konečně vědět, co se tam přesně děje. Dokonce jsem si dal záležet i na postavách s nízkou inteligencí, tedy 4 a méně, na kterých jsem se v tomto úkolu celkem vyřádil. Myslím ale, že budete spokojeni, až už hrajete za génia s inteligencí na 10, nebo za „blbečka“ s dvojkou, který na všechno jde stylem rána sem, rána tam.

Momentální počet přeložených souborů: 159, celková velikost souborů: 980 kB.
Zbývá přeložit souborů: 695, celková velikost souborů: 2,2 MB.

Dnes mám v plánu přeložit ještě jednu věc, což je vlastně úplně první úkol, ke kterému se můžete ve hře dostat. Zadavatelem je J.D. z Far Go Traders a úkolem je pouze doručit zprávu. Nicméně J.D. má celkem nabitý dialog, takže to zase nějakou dobu potrvá, než se tou hromadou otázek a odpovědí prokoušu. Každopádně již brzy se můžete na tento quest těšit v Českém jazyce.

Powerack
Jsem amatérský překladatel, mapper a skripter tohoto serveru. Sem tam i šroťák. Baví mne jak hru hrát, tak pro ni vytvářet nový obsah a občas i překládat texty.
Powerack on EmailPowerack on FacebookPowerack on TwitterPowerack on Youtube