Je fajn mít s sebou na cestách nějaké parťáky, že? Nedávná skupinová akce, nazvaná „Procházka do V15“, tedy výprava do dungeonu, byla celkem úspěšná, i když se ji z časových důvodů mohli zúčastnit pouze tři hráči. Takovýchto akcí by se mělo rozhodně konat víc, protože o tom to také je. Interakce s ostatními bude nevyhnutelná, jakmile návštěvnost serveru vyleze o kousek výše. Momentálně máme ve špičce (16:00 – 22:00) průměrně 10 hráčů online. Pravda, nejsou obvykle příliš vidět, protože buď kempí ve stanech, nebo farmí osamotě.

Mé doporučení? Je to jednoduché, založte si frakce, těžte suroviny, vyrábějte vybavení, spolupracujte při výpravách do dungeonů a připravte se pořádně na boj, který je nevyhnutelný. Boj o místo ve světě FOnline: Reloaded! Tady nejsou žádní hrdinové, co by sami jediní rozmázli celou nepřátelskou frakci. Tady jsou pouze přeživší, kteří bojují o holou existenci a vy jste jedni z nich! Pamatujte si, že čím více vás bude aktivních ve frakci, tím jsou vaše šance lepší.

Toto krátké video ukazuje, jak nejspíš V15 ve vašem případě probíhat nebude, jelikož jsme tam zařvali. Za mou smrt může ShOw., který zřejmě neumí mířit 😀

Shlédněte to až do konce a uvidíte, co se chystá. Doporučuji minimálně 720p kvalitu, jinak budete mít místo obrazu jen šmouhy.

Powerack
Jsem amatérský překladatel, mapper a skripter tohoto serveru. Sem tam i šroťák. Baví mne jak hru hrát, tak pro ni vytvářet nový obsah a občas i překládat texty.
Powerack on EmailPowerack on FacebookPowerack on TwitterPowerack on Youtube