Ve hře se vyskytuje chyba (viz známé chyby na fóru), kdy pokud na vás narazí hráč a máte nastaven TB, dotyčný nemůže provádět žádnou akci včetně pohybu, což má negativní vliv na hratelnost. Proto platí až do odvolání přísný zákaz používání TB módu.

Trestem za porušení tohoto zákazu bude ban, který se bude stupňovat za každé použití TB a to od jedné hodiny až po permanentní zákaz hraní na tomto serveru. Zneužívání chyby k vlastnímu obohacování na ostatních hráčích povede k permanentnímu banu postavy zneužívající chybu.

Pracuji na řešení problému. Pokud by se nedala použít žádná z možností, jak tento problém vyřešit (bez použití metod, jako je další wipe), pokusím se vypnout TB režim globálně na všech mapách.

Ostatně tato hra má být akční, rychlá a především má jít všude v tomto světě, kromě chráněných měst, o přežití. Takže toto řešení by bylo to pravé ořechové pro hardcore hráče, kteří se nebojí hrát v reálném čase.

Diskutovat na toto téma můžete tuhle.

Powerack
Jsem amatérský překladatel, mapper a skripter tohoto serveru. Sem tam i šroťák. Baví mne jak hru hrát, tak pro ni vytvářet nový obsah, překládat texty a hlavně radit a pomáhat nováčkům. Pokud mne potkáte ve hře, je dost pravděpodobné, že se nebudete nudit.
Powerack on EmailPowerack on FacebookPowerack on TwitterPowerack on Youtube