Jak jste si možná všimli, jsem více a více mimo hru. Potkat mne je dost obtížné, maximálně tak při hledání dalších dialogů, které je možné přeložit (obvykle to bývá v lokacích, které hráči navštěvují nejčastěji). Přijdu, pozdravím, prohodíme pár slov, něco si poznamenám a odejdu. To je asi tak celý proces momentální interakce s hráči. Proč to tak dělám? Inu pracuji ve svém volném čase na zprovoznění dvou webů: našeho herního fóra a mého osobního webu založeného na tomtéž, ovšem s jinou tématikou. Na svém webu jsem pochopitelně častěji, protože díky tomu, že oba weby běží na stejném základu mám možnost nanečisto vyzkoušet jakékoliv přídavky, které bych rád dal i na herní fórum.

Omlouvám se, že zklamu příznivce karmy a hodnocení příspěvků. Jednoduše nejsou k dispozici, protože oba weby běží na nejnovější verzi phpBB a tak ještě nejsou naportovány / přeprogramovány starší přídavky, které by jinak byly použitelné. Vyzkoušel jsem dva dostupné pluginy (pro verzi 3.2.x) a bohužel ani jeden s naší verzí nefunguje správně. Obvykle jsem schopen si nějak poradit s drobnými odlišnostmi ve verzích, kdy stačí poupravit sem tam nějakou proměnnou a ono to pak zázrakem i částečně funguje, ale na toto jsem byl krátký. Takže nezbývá, než čekat, že se to pohne kupředu a vývojáři uvolní nějakou stabilní verzi.

V příštím updatu fóra se můžete těšit, pokud se ji podaří implementovat správně, na lépe vypadající a hlavně víceúčelovou lištu pro zadávání a úpravy textu, kde lze mimo jiné využít i některé prvky, jako je stínování písma, viz můj osobní web a jeho pravidla shodná s naším fórem.

Powerack
Jsem amatérský překladatel, mapper a skripter tohoto serveru. Sem tam i šroťák. Baví mne jak hru hrát, tak pro ni vytvářet nový obsah a občas i překládat texty.
Powerack on EmailPowerack on FacebookPowerack on TwitterPowerack on Youtube