Ze statistiky připojování hráčů je jasné, že tento server má své dny slávy zřejmě již za sebou. Banda, která se starala o část překladů zničehonic nedodává další přeložené materiály a jak se zdá, dokonce ani nadále nehraje.  Jak jsem již zmínil, sám na překlad zbytku textů nestačím. Čeština by sice mohla být, ale texty by přibývali šnečím tempem.

Co se týče návštěvnosti, jsem pouze pro jediné řešení, protože než aby jel server úplně na prázdno, raději jej využiji jiným způsobem. Pokud tedy bude návštěvnost i nadále na dvou až třech lidech nezávisle hrajících v průběhu dne, nezbude mi nic jiného, než server pozastavit.

Doufám, že jsem ještě neřekl poslední slovo a že se najde pár aktivnějších hráčů, kteří by si zde chtěli zařádit, jako za mlada 🙂

Powerack
Jsem amatérský překladatel, mapper a skripter tohoto serveru. Sem tam i šroťák. Baví mne jak hru hrát, tak pro ni vytvářet nový obsah, překládat texty a hlavně radit a pomáhat nováčkům. Pokud mne potkáte ve hře, je dost pravděpodobné, že se nebudete nudit.
Powerack on EmailPowerack on FacebookPowerack on TwitterPowerack on Youtube