Od wipe neuběhl ještě ani celý den a každý hráč, který hrál v posledních týdnech a přihlásil se během 30.6.2019 v době mezi 16:00 – 23:30, dostal svou „odměnu za věrnost“. 🙂 Seznam odměněných hráčů tím byl naplněn a další hráči již žádnou odměnu z „věrnostního programu“ nezískají. Všichni již byli odměněni. Nevěšte ale hlavu. Pokud chcete získat nějakou výbavu do začátku hry, jednoduše se prokažte ve hře kódem, který lze nalézt někde na našem fóru.

Hráč, který se prokáže nalezeným kódem získá:

  • 10 mm samopal.
  • 500 nábojů 10 mm JHP.
  • 10 stimpaků.
  • 2000 zátek.

To je do začátku na prvních několik setkání více, než dostatečná výbava. Jistě se ale obejdete i bez ní.

Co se dalších novinek týče, ve hře na vás místo trapných sudů v každém městě čekají NPC s názvem „Informátor„. Ten, podle popisu, dělá to samé, co dřívější sudy, ale lze si o něm též něco přečíst. 😉 Stejně, jako většina podobných NPC je ale interakce s ním prozatím nulová. Později možná získá zajímavé funkce, jako je například teleportace hráče do určených lokací, čímž se zabijí dvě mouchy jednou ranou.

 

Powerack
Jsem amatérský překladatel, mapper a skripter tohoto serveru. Sem tam i šroťák. Baví mne jak hru hrát, tak pro ni vytvářet nový obsah a občas i překládat texty.
Powerack on EmailPowerack on FacebookPowerack on TwitterPowerack on Youtube