Procházím se tak po městech, různých dungeonech a dalších mapách a zjišťuji, že spousta hráčů nebere v potaz bezpečí své, ani svého majetku. Dnes v noci se mi dokonce podařilo nalézt auto v nechráněném městě (popravdě už tam nějaký ten pátek stojí, ale přece). Takže bychom si měli ujasnit pár bezpečnostních opatření…

  • Pokud musíte do nějakého města rychle něco zařídit (nabrat společníky, prodat loot, jen tak pokecat…), nejezděte do města autem přímo. Kdokoliv může vaše auto ukrást. A pokud si ho ještě sami lockpicknete, stačí jen nastoupit a je v trapu. Nechávejte si své auto vždy ve stanu, nebo na základně poblíž města.
  • Nikdy si nevoďte hráče, které neznáte, do stanu, ani do báze. Je dost možné, že se vás pokusí okrást, nebo zabít. Ať už je to jedno, nebo druhé, je to špatné pro vás. Navíc o co svou hloupostí přijdete, nemám povinnost vracet. Váš stan / základna = vaše zodpovědnost.
  • Spousta lidí chodí do lokací, kde nemá šanci přežít. Čtěte si popisy u lokací. Kdesi je dokonce napsáno přesně, jak by měl vypadat váš vstup na onu mapu. Upozorňuji, že Základnu Páračů si na serveru dává sólo pouze jeden hráč (ne, nejsem to já), který má opravdu šanci tam přežít. Doporučená velikost skupiny: 2+ hráči s Těžkými zbraněmi a aspoň nějakém kovovém brnění. Všichni minimálně na 12 úrovni postavy. Od nynějška tam již nebudu chodit nikomu zachraňovat zadek.
  • Gangy, vybírejte si v zabraných městech výpalné. Je tam toho strašná spousta. Napočítal jsem celkem přes milion zátek, pár set stimpaků, o něco méně superstimů a hlavně stovky kůží a rudy. Takže někdo občas vemte káru, projeďte si ty města a odvezte si to do báze, nebo prostě kamkoliv. Pokud by si někdo založil vlastní gang a město převzal, jednoduše o ty suroviny přijdete.
  • Choďte někdy na TSko. Je zřízeno hlavně pro tento server, takže by se mělo využívat. Rozhodně je lepší hlasová komunikace, než pomalý chat 😉

Pro teď je to všechno. Jen doufám, že to vůbec někdo bude číst.

Powerack
Jsem amatérský překladatel, mapper a skripter tohoto serveru. Sem tam i šroťák. Baví mne jak hru hrát, tak pro ni vytvářet nový obsah a občas i překládat texty.
Powerack on EmailPowerack on FacebookPowerack on TwitterPowerack on Youtube