Konečně mám toho nechutného otrokáře dokončeného a je čas vrhnout se na zbytek Denu. Fuj, další takový dlouhý dialog a usmažím si mozek. Pokud by vás zajímalo, jak dlouho trvá přeložení přibližně 22 kB textu (zbytek dialogu, tedy začátek souboru, jsou jen odkazy na skripty a úkoly), rovnou řeknu, že pro mne je to práce skoro na dvě až tři hodiny. Nejsem si jistý, jestli tam není nějaká chyba, neměl jsem šanci celý dialog projet znovu ve hře (zakládat novou postavu pro testování dialogů vážně nemám zájem), takže kdyby tam něco nesedělo, dejte mi vědět tady pod článkem. Pochopitelně opět přidávám ochutnávku hotového dialogu:

Jak jste si mohli všimnout, Metzger prodává otroky. Otrokyně též. A nemá o některých zrovna nejlepší mínění. Rozhodně ne o těch ošklivých. Berte to jako součást hry, ne jako nadávky na hnusné ženské. V originálních Falloutech se setkáte občas s ještě horšími výrazy. Snažil jsem se mírnit svou představivost. I když metzger se opravdu chová jako nechutná svině pořád.

Ještě pár postřehů pro ty pomalejší: Ano, jsem otrokář, proto mne oslovuje, jak mne oslovuje. Ano, dialog s postavou ne-otrokářem vypadá jinak. Ne, nemám nic proti pracovní síle pracující za Jet. Do dolů je to ideální, protože v soukromých dolech fárají za vás, zatímco vy si jezdíte v Highwaymanu po mapě.

Powerack
Jsem amatérský překladatel, mapper a skripter tohoto serveru. Sem tam i šroťák. Baví mne jak hru hrát, tak pro ni vytvářet nový obsah a občas i překládat texty.
Powerack on EmailPowerack on FacebookPowerack on TwitterPowerack on Youtube