Opět zdravím všechny hráče! Dnes mám pro vás další oznámení o dokončeném překladu lokace. Kdo nechce číst, nemusí. Nikoho do toho nenutím, jen upozorňuji na fakta.

Kdo si ještě nestačil všimnout, máme přeloženo další městečko. No, spíš by se tomu dalo říkat vidlákov, protože Klamath má do města docela daleko. Jak je již obvyklé, tento překlad má opět na svědomí hráč „John Wick„, takže reklamace ohledně chyb v překladu směřujte na něj. 😀

Jako další by mělo být přeloženo město Gecko, i když to mám na starosti já a jsem si jistý, že se to ještě o dost protáhne, jelikož místo překládání buď opravuji jiné dialogy, nebo mám prostě jinou práci. Ovšem pokud mne paměť neklame, jsou na řadě převážně dialogy buď nepatřící k žádnému městu, nebo k oblasti LA. Je toho ještě hromada, ale nastaveným tempem bychom měli mít překlad dialogů do konce roku hotov.

Díky za přečtení, uvidíme se ve hře!

Powerack
Jsem amatérský překladatel, mapper a skripter tohoto serveru. Sem tam i šroťák. Baví mne jak hru hrát, tak pro ni vytvářet nový obsah a občas i překládat texty.
Powerack on EmailPowerack on FacebookPowerack on TwitterPowerack on Youtube