Pokud jste četli minulý příspěvek, jistě počítáte s tím, že server je již vypnut. Není to tak. Váš nenáviděný admin si z vás udělal dobrý den a tak, zatím co si čtete tyto řádky, probíhá pokus o vzkříšení polomrtvého projektu. Hledají se spolupracovníci ze všech koutů ČR a SR a nabádají se ke spolupráci. Protože jsme ale národy lenochů (nic ve zlém), bude to možná ještě nějakou dobu trvat, než se mi podaří získat někoho na pomoc.

Jistě jste si stihli všimnout, že nám tu již díky jednomu pracovitému občanu ČR (Cpt. Rookie) přibyl nový server status hned zde napravo. Stejně tak přibyl i na fóru, i když kdo ví, kam jej později umístím, aby nahoře nepřekážel.

Každopádně bych rád vzkázal všem, kdo server opustili z jakéhokoliv důvodu, že se mají kam vrátit – tedy až na pár vyjímek, jejichž IP adresy jsou trvale zabanovány za pokusy o podvádění.

Díky že jste si tento krátký příspěvek přečetli. A teď vám již nic nebrání jít si užívat světa FOnline!

Brzy bude následovat překvapení 😉

Powerack
Jsem amatérský překladatel, mapper a skripter tohoto serveru. Sem tam i šroťák. Baví mne jak hru hrát, tak pro ni vytvářet nový obsah a občas i překládat texty.
Powerack on EmailPowerack on FacebookPowerack on TwitterPowerack on Youtube