Jelikož se mi doneslo, že je zájem převážně o tuto možnost komunikace, rozhodl jsem se, že požadavkům vyhovím. Pochopitelně bude nějakou dobu trvat, než nastavím vše podle TSka, takže mějte strpení. Momentálně tedy probíhá nastavování místností, oprávnění a tak dále, aby to odpovídalo mým představám. Až bude vše dokončeno, bude tu někde vystavena pozvánka na server. Do té doby si budete muset vystačit se staršími typy komunikace. Nepředpokládám, že bych měl hotovo ještě během dneška, budu na tom pracovat ve svém volném čase, který mi zčásti ubírá i tento „malý párač“, kterého jsme včera adoptovali:

 

EDIT 20:00: Pokud vás zajímá, jak pokračuje vývoj nastavení, mohu předem říct, že jsem s výsledkem prozatím spokojen. Můžete spolu pokecat a můžete si psát, jak chcete. Co je ale potřeba pro připojení k našemu serveru je mít discord účet ověřený pomocí telefonního čísla (dvoufázové ověření). Později možná toto pravidlo změním, ale opravdu nechci, aby se k nám připojovali pětiletí joudové a těmi svými upištěnými hlasy mleli nesmysly.

Powerack
Jsem amatérský překladatel, mapper a skripter tohoto serveru. Sem tam i šroťák. Baví mne jak hru hrát, tak pro ni vytvářet nový obsah a občas i překládat texty.
Powerack on EmailPowerack on FacebookPowerack on TwitterPowerack on Youtube